seniorzy na pikniku lowieckim 2Podobnie jak w roku ubiegłym chór "ECHO" został zaproszony do udziału w programie "Pikniku Myśliwskiego", jaki miał się odbyć w niżańskim parku. Chociaż dyrygentka, p. Mirosława Barylska, miała mieć w tym czasie inne zajęcia, chórzyści zgodzili się wystąpić, zwłaszcza, że mają gotowy program o tematyce łowieckiej.

Mieliśmy obawy, jak sobie poradzimy bez dyrygentki, ale okazało się, że p. Barylska akurat w tym dniu mogła być obecna i poprowadziła chór. Pierwsza część występu to był montaż słowno - muzyczny o tematyce łowieckiej, a drugą część wypełniły piosenki, przy których seniorzy sami się bawią podczas spotkań klubowych.
I wszystko byłoby dobrze, gdyby...No, właśnie! Mieliśmy się w parku stawić na godzinę 17.00, a na scenę weszliśmy dopiero o godz. 19.30, kiedy wszystkie koła łowieckie już spakowały i zlikwidowały swoje stanowiska, a publiczność się porozchodziła. Widownię stanowiła garstka naszych krewnych i najwierniejszych i najwytrwalszych znajomych. Śpiewaliśmy przy wtórze szumu odjeżdżających samochodów i szczęku rurek składanych namiotów. Na szczęście burmistrz, p. Waldemar Ślusarczyk, wytrwał do końca i po występie przyszedł nam pogratulować.
No, cóż, ktoś musiał być ostatni i tym razem padło na nas! Ale występ był udany!

Tekst:L.Rem
Zdjęcia:Stanber

Galeria zdjęć