ulica willowa malce 3Rozpoczęły się długo oczekiwane prace przy budowie ulicy Willowej w Nisku. Nowa, asfaltowa droga budowana jest od podstaw.

Realizacja inwestycji pn. „Budowa ulic gminnych dojazdowych 4kdd, 5kdd i 6kdd położonych na obszarze "osiedla Malce III w Nisku" - etap I - ul. Willowa w Nisku” ruszyła kilka tygodni temu. Pierwszy etap budowy, według którego zaplanowano usunięcie warstwy pierwotnej czyli tzw. humusu, regulację studzienek, korytowanie oraz wykonanie podbudowy betonowej i z kruszyw łamanych został już wykonany. W najbliższym czasie powstaną chodniki z kostki betonowej, place manewrowe z płyt ażurowych, pobocza, zjazdy do posesji z kostki oraz nawierzchnia asfaltowa na drodze.

Łącznia długość budowanej ulicy Willowej wynosi 503 m. Wartość zadania to 729 032 zł. Wykonawcą inwestycji jest Przedsiębiorstwo „MOLTER” Sp. z o.o. z Rudnej Małej. Termin zakończenia realizacji przedsięwzięcia upływa z początkiem listopada.

 ulica willowa malce 1ulica willowa malce 2ulica willowa malce 4ulica willowa malce 5ulica willowa malce 6ulica willowa malce 7